روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پیشنهاد جذاب برای یک استقلالی/ هافبک آبی‌ها در آستانه سرخپوش شدن" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیشنهاد جذاب برای یک استقلالی/ هافبک آبی‌ها در آستانه سرخپوش شدن

رضا آذری هافبک فصل قبل استقلال در لیست خرید تراکتور قرار گرفته است.

رضا آذری هافبک فصل قبل استقلال در لیست خرید تراکتور قرار گرفته است. به گزارش فرتاک ورزشی، رضا آذری پیش از حضور ساپینتو در استقلال قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد اما تنها چند روز بعد از این اتفاق در لیست خروج سرمربی پرتغالی قرار گرفت. او که سابقه حضور در تمامی رده های پایه استقلال را دارد در نهایت مجبور به جدایی شد و حالا گفته می شود این بازیکن از تراکتور پیشنهاد جدی دریافت کرده است.البته آذری از ملوان هم پیشنهاد دارد و در نهایت باید منتظر ماند و دید این بازیکن کدام تیم را برای ادامه فوتبال خود انتخاب خواهد کرد. شاید حضور بردیف در تراکتور باعث شود هافبک استقلال راهی تبریز شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیشنهاد جذاب برای یک استقلالی/ هافبک آبی‌ها در آستانه سرخپوش شدن از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×