روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خداحافظی ۲۵۰ هزار دلاری/ قایدی دوم هم پرید!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خداحافظی ۲۵۰ هزار دلاری/ قایدی دوم هم پرید!

حسین حسین زاده پدیده فصل گذشته استقلال و لیگ برتر با پیامی کوتا از جمع آبی ها خداحافظی کرد.

حسین حسین زاده پدیده فصل گذشته استقلال و لیگ برتر با پیامی کوتا از جمع آبی ها خداحافظی کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، ستاره جوان استقلال که نقش بسزایی در قهرمانی این تیم در لیگ بیست و یکم داشت، به راحتی هرچه تمام تر از این تیم جدا شد. این هافبک - مهاجم جوان که توسط خود فرهاد مجیدی از سایپا خریداری شد و خیلی زود هم توانست خودش را در ترکیب استقلال تثبیت کند و تبدیل به ستاره تیمش نیز شود با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار، نامه خداحافظی اش را نوشت!ظاهرا بندی در قرارداد او گنجانده شده بود که اگر حسن زاده پیشنهاد خارجی داشته باشد، با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار که برای تیم های خارجی پول خرد! محسوب می شود، فسخ قرارداد کند و راهی خارج شود.حسین زاده در لیگ بیست و یکم با زدن ۸ گل و ۵ پاس گل و گرفتن چند پنالتی، خیلی زود چهره شد و حتی به قایدی دوم هم شهرت پیدا کرد، ولی عمرش در استقلال خیلی کوتاه بود تا فصل بعد را در ایران نباشد. با این تفاسر؛ الان باید به حال مدیران قبلی استقلال تأسف خورد که با گنجاندن بند فسخ قرارداد فقط ۲۵۰ هزار دلاری! ستاره ای را از دست بدهند که سال ها حسرتش را بخورند.البته قبل از حسین زاده، ستاره های جوانی مثل حسینی، صیاد منش و قایدی هم با قیمت پایین جدا شده بودند که این نشان می دهد، مدیران باشگاه استقلال در بستن قرارداد با بازیکنان جوان و فروش آنها در حد آماتور بوده اند و فقط جیب دلال ها را پر کرده اند.علی مسعودیبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خداحافظی ۲۵۰ هزار دلاری/ قایدی دوم هم پرید! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×