روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تغییر مسیر ستاره استقلالی/ او برای آغاز لیگ لحظه شماری می کند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییر مسیر ستاره استقلالی/ او برای آغاز لیگ لحظه شماری می کند

فرشید اسماعیلی بازیکنی است که برای بازگشت دوباره به لیگ برتر ایران لحظه شماری می کند.

فرشید اسماعیلی بازیکنی است که برای بازگشت دوباره به لیگ برتر ایران لحظه شماری می کند. به گزارش فرتاک ورزشی، در روزهایی که شایعات پیرامون بازگشت فرشید اسماعیلی به استقلال منتشر شده بود اما این بازیکن تصمیم گرفت تا راهی فولاد شده و فصل بعد را در این تیم خوزستانی توپ بزند.این روزها اسماعیلی پا به پای سایر هم تیمی هایش در اردوی ترکیه مشغول انجام تمرینات است و خود را برای آغاز یک فصل پرماجرا آماده می کند.بازیکنی که آخرین بازی در فوتبال ایران را با لباس استقلال و مقابل همین فولاد در دیدار فینال جام حذفی انجام داد، اکنون بی تاب بازگشت به فوتبال کشور و آغاز دوباره لیگ برتر است.هافبک شیرازی و سابق آبی ها در انتقالی غیرمنتظره راهی العربی قطر شد اما دوران حضور او در این تیم کوتاه بود و پس از یک فصل، یک بار دیگر به فوتبال ایران بازگشت.اسماعیلی سال گذشته و در جریان یکی از اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی از سوی دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد اما فرصت حضور در فهرست نهایی و ترکیب تیم ملی را به دست نیاورد.حالا او امیدوار است تا بتواند با درخشش در تیم نکونام، یک فصل موفق را آغاز کند و باید دید چقدر در این راه موفق خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییر مسیر ستاره استقلالی/ او برای آغاز لیگ لحظه شماری می کند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×