روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "وریا جواب جباری را داد/ موفق باشی مرد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وریا جواب جباری را داد/ موفق باشی مرد!

وریا غفوری محبت مجتبی جباری را پاسخ داد.

وریا غفوری محبت مجتبی جباری را پاسخ داد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از اینکه مجتبی جباری هافبک سابقه آبی ها در برنامه زنده فوتبال برتر به شدت از وریا غفوری کاپیتان محبوب استقلال حمایت کرد و بغضش هم ترکید، نوبت به غفوری رسید تا آرزوی موفقیت برای او در عرصه مربیگری کند.در این رستا، غفوری با گذاشتن استوری " موفق باشی مرد" هم از کاپیتان سابق آبی ها تشکر کرد و هم آرزوی موفقیت در مربیگری برای او تا یه جورهایی جواب حمایت جباری را داده باشد. ناگفته نماند؛ هر دو بازیکن از بازیکنان محبوب هواداران استقلال هستند که هیچ وقت فراموش نمی شوند. لازم است بدانید؛ اخیرا مجتبی جباری هدایت تیم دسته دومی نیروی زمینی را برعهده گرفته و غفوری هم در آستانه پیوستن به فولاد خوزستان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وریا جواب جباری را داد/ موفق باشی مرد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×