روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو این دو بازیکن را می خواهد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو این دو بازیکن را می خواهد!

۲ بازیکن نیمکت نشین استقلال در فصل گذشته موفق شدند تا نطر سرمربی پرتغالی را جذب کنند.

۲ بازیکن نیمکت نشین استقلال در فصل گذشته موفق شدند تا نطر سرمربی پرتغالی را جذب کنند. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال درحالی در اولین دیدار تدارکاتی خود در ترکیه مقابل حریفش متوقف شد که در این دیدار سعید مهری که تا پیش از این در فضای مجازی از وی به عنوان یکی از بازیکنان مازاد آبی ها نام برده می شد، در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و اتفاقا عملکرد مطلوبی را هم از خود به نمایش گذاشت.شنیده می شود مهری حسابی توجه ساپینتو را به خود جلب کرده است و احتمالا در فصل جدید این بازیکن یکی از نفراتی باشد که سرمربی پرتغالی روی وی حساب ویژه ای باز خواهد کرد. همچنین آمانوف هم شرایط مشابهی دارد و شنیده می شود این بازکن ازبک هم مورد توجه ریکاردو ساپینتو قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو این دو بازیکن را می خواهد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×