روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پاشازاده: اگر جای اسکوچیچ بودم از تیم ملی می‌رفتم/ همدلی در بین بازیکنان وجود ندارد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاشازاده: اگر جای اسکوچیچ بودم از تیم ملی می‌رفتم/ همدلی در بین بازیکنان وجود ندارد

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت، با اتفاقاتی که برای سرمربی کروات تیم ملی افتاده است، اگر جای او بود از این تیم می رفت.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت، با اتفاقاتی که برای سرمربی کروات تیم ملی افتاده است، اگر جای او بود از این تیم می رفت. به گزارش فرتاک ورزشی، درباره ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: به این نتیجه رسیده ام که در کارهای جمعی ضعیف عمل می کنیم. اتفاقاتی که برای اسکوچیچ افتاد، خیلی بد بود. تجربه نشان داده که در خیلی از جاها، کمیته فنی خروجی نداشته است. وضعیت برای تیم ملی واقعاً بد است.وی در مورد رد صلاحیت اسکوچیچ توسط اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: چنین جمله ای نباید گفته می شد. با این کار وجهه اسکوچیچ خراب شد. وضعیت بازیکنان تیم ملی را می بینیم که دودستگی شده است. اگر جای اسکوچیچ بودم، خودم می رفتم. ما با این وضعیت به جایی نمی رسیم، چون اختلافات علنی شده است. با این شرایط، شاید بازیکنان حرف اسکوچیچ را نخوانند. در جام جهانی 2006، اختلاف ها کمتر بود، اما الان واضح دیده می شود و همه چیز زیر سؤال رفته است.بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به انتقادها از عدم اقتدار اسکوچیچ گفت: اگر به عقب برگردیم و شرایط پس از جدایی مارک ویلموتس را نداشته باشیم، اسکوچیچ سرمربی تیم ملی انتخاب نمی شد. اگر شرایط عادی بود، همه موافق من هستند که اصلاً سرمربیگری تیم ملی به او پیشنهاد نمی شد. او در شرایطی هدایت تیم ملی را پذیرفت که کسی مسئولیت قبول نمی کرد. ما باید قدردان زحمات او باشیم که نتایج خوبی گرفت، اما به این نکته توجه کنیم که نتایج خوب تیم ملی روی همدلی بازیکنان کسب شد. متأسفانه در حال حاضر همدلی بین بازیکنان نیست و دودستگی دیده می شود. در جام جهانی قرار نیست با تیم های سوریه و لبنان بازی کنیم و در بالاترین سطح با تیم های قدرت رقابت خواهیم داشت. ما باید از الان برنامه ریزی درستی داشته و توجه داشته باشیم که چه اسکوچیچ باشد و چه نباشد، برنامه مان چیست. آیا هدف کسب نتیجه در جام جهانی است یا جام ملت های آسیا؟پاشازاده درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: استقلال تیم خوبی دارد و قطعاً می تواند مدعی قهرمانی باشد، اما این تیم هم مشکلات خودش را دارد. اگر این مشکلات به وضوح مشخص باشد، شاید دردساز شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاشازاده: اگر جای اسکوچیچ بودم از تیم ملی می‌رفتم/ همدلی در بین بازیکنان وجود ندارد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×