روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی و بمب‌ترکانی در تیم الاتحاد کلبا" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی و بمب‌ترکانی در تیم الاتحاد کلبا

به نظر می رسد پدیده جوان فوتبال ایران طی روزهای آینده به جمع شاگردان فرهاد مجیدی در تیم الاتحاد کلبا اضافه می شود.

به نظر می رسد پدیده جوان فوتبال ایران طی روزهای آینده به جمع شاگردان فرهاد مجیدی در تیم الاتحاد کلبا اضافه می شود. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال الاتحاد کلبا با هدایت فرهاد مجیدی خود را آماده حضور در فصل جدید لیگ امارات می کند. شاگردان مجیدی طی روزهای گذشته به اتریش سفر کرده اند تا اردوی پیش فصل خود را در این کشور بگذرانند اما نکته جالب توجه اینکه برخلاف گابریله پین، صالح مصطفوی، علی ربانی و امیر مرتضایی که دستیاران مجیدی هستند و به اتریش سفر کرده اند، سرمربی جوان زردپوشان اماراتی در دبی مانده و پیگیر روند نقل وانتقالات تیمش است.فلیپ کیچ هافبک سابق تیم ملی اسلواکی اولین خرید خارجی بود که با نظر فرهاد مجیدی به فهرست الاتحاد کلبا اضافه شد. سپس مدیران باشگاه اماراتی به سراغ جذب دنیل بیسا هافبک ایتالیایی برزیل الاصل رفتند و توانستند این هافبک باتجربه را برای حضور در جمع شاگردان مجیدی متقاعد کنند تا دومین خرید خارجی الاتحاد کلبا هم به ثبت برسد.مهدی قایدی پدیده جوان و 23 ساله فوتبال ایران که فصل گذشته با قراردادی 5 ساله از استقلال به شباب الاهلی امارات رفت، یکی از اهداف نقل وانتقالاتی فرهاد مجیدی در لیگ امارات بود و او علاقه مند بود تا دوباره با قایدی همکاری داشته باشد و مذاکراتی میان طرفین طی روزهای گذشته انجام شده است.مجیدی و بمب ترکانی در ادنوک لیگفرهاد مجیدی سرمربی استقلال که در دبی مانده تا پیگیر نقل وانتقالات تیمش باشد، بسیار علاقه مند به همکاری دوباره با مهدی قایدی است اما قرارداد بلندمدت او با باشگاه اماراتی باعث شده تا روند جذب قایدی دشوار شود. با این حال امروز برخی رسانه های اماراتی مدعی شدند که لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید شباب الاهلی نام مهدی قایدی را در لیست مازاد تیمش قرار داده تا مسیر جدایی این وینگر ایرانی به مقصد تیم مجیدی آسان شود.شباب الاهلی قرار است زیرنظر ژاردیم اردوی پیش فصل خود را در کشور صربستان بگذراند اما نکته جالب توجه اینکه برخلاف احمد نوراللهی، نام مهدی قایدی در فهرست سفر به صربستان قرار نگرفته تا شایعات پیرامون جدایی قطعی قایدی از تیم شباب الاهلی جدی تر شود و به نظر می رسد حالا این پدیده جوان فوتبال ایران در آستانه همکاری دوباره با فرهاد مجیدی قرار گرفته تا در کنار کادر ایرانی، مجیدی از حضور بازیکن ایرانی هم در تیم الاتحاد کلبا بهره ببرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی و بمب‌ترکانی در تیم الاتحاد کلبا از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×