روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "روح فرهاد در تیم ساپینتو/ این تیم گل بخورد نیست!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روح فرهاد در تیم ساپینتو/ این تیم گل بخورد نیست!

استقلال که در اردوی ترکیه به سر می برد، در دومین بازی تدارکاتی اش با برتری دو بر صفر زمین را ترک کرد.

استقلال که در اردوی ترکیه به سر می برد، در دومین بازی تدارکاتی اش با برتری دو بر صفر زمین را ترک کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، اردوی بدنسازی استقلال در حالی در کشور ترکیه پیگیری می شود که شاگردان ساپینتو دو بازی تدارکاتی نیز انجام داده اند. آبی پوشان در بازی اول مقابل گنچلر بیر به تساوی بدون گل رضایت دادند و در بازی دوم نیز برابر تیم اندره پیرلو ایتالیایی دو برصفر به برتری رسیدند تا شکست ناپذیر پیش بروند.نکته جالب توجه این دو مسابقه گل نخوردن استقلال بود که ظاهرا تیم ساپینتو هم مثل تیم فرهاد مجیدی به راحتی دروازه اش باز نمی شود و راه فصل گذشته را می رود. تیمی که فصل شکست نخورد و با کمترین گل خورده جام قهرمانی را بدون باخت به خانه برد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روح فرهاد در تیم ساپینتو/ این تیم گل بخورد نیست! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×