روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ارث تیمِ «مجیدی» به استقلالِ «ساپینتو» رسید" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارث تیمِ «مجیدی» به استقلالِ «ساپینتو» رسید

آبی پوشان استقلال با هدایت سرمربی پرتغالی تاکنون در مقابل رقبای شان در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل گلی دریافت نکرده اند که آماری جالب توجه است.

آبی پوشان استقلال با هدایت سرمربی پرتغالی تاکنون در مقابل رقبای شان در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل گلی دریافت نکرده اند که آماری جالب توجه است. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلالی ها از یکشنبه هفته گذشته با هدف گذراندن اردوی پیش فصل به آنکارا ترکیه سفر کردند و کادرفنی آبی ها به صورت فشرده برنامه ریزی خود را در جهت استفاده حداکثری از اردوی برون مرزی انجام داد و آبی ها در دو نوبت مشغول تمرین بوده و چند بازی تدارکاتی برای محک آن ها در دستور کار قرار گرفت.ریکاردو سا پینتو در شرایطی تیمش را به ترکیه برده که همچنان فعالیت نقل وانتقالاتی آبی پوشان ادامه دارد و در پست وینگر و هافبک بازی ساز استقلالی ها به دنبال جذب بازیکن جدید هستند، اما شاید نکته جالب توجه در ترکیب آبی ها، حفظ شاکله دفاعی این تیم در قیاس با فصل گذشته باشد که بسیار حائزاهمیت است.ارث تیمِ «مجیدی» به استقلالِ «سا پینتو» رسیداستقلال در لیگ بیست ویکم با هدایت فرهاد مجیدی رکوردی تاریخی را در خط دفاعی به ثبت رساند و آبی ها با 10 گل خورده موفق شدند بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر را از آن خود کنند، آن هم در شرایطی که در اواسط فصل دو مدافع تاثیرگذاری استقلال به دلیل سربازی از جمع شاگردان مجیدی جدا شدند اما جدایی مرادمند و یزدانی هم به رکورد درخشان آبی ها خدشه وارد نکرد و آن ها موفق شدند آمار خود را حفظ کنند.سرمربی پرتغالی جدید استقلالی ها با خریدهای پرشمار در خط حمله تیمش نشان داده به دنبال ارائه نمایش های تهاجمی در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران است، هر چند که او امیدوار است بتواند با توجه به حفظ شاکله دفاعی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، در فاز دفاعی هم مدیریت خوبی از خود نشان بدهد و آبی ها با هدایت سا پینتو هم بتوانند در آمارهای دفاعی، اعداد و ارقام جالب توجهی را در لیگ بیست ودوم به ثبت برسانند.کلین شیت 180 دقیقه ای در ترکیهآبی پوشان استقلال تاکنون در دو مسابقه تدارکاتی در اردوی ترکیه شرکت کرده اند و تلاش کادرفنی استقلال محک زدن تمامی بازیکنان بوده تا میزان آمادگی آن ها در آستانه شروع فصل جدید مشخص شود. تیم دسته اولی گنچلربیر ترکیه اولین رقیب تدارکاتی شاگردان سا پینتو بود که استقلالی ها به تساوی بدون گل رضایت دادند تا اولین تجربه سرمربی پرتغالی در تیم جدیدش با تساوی همراه باشد. هر چند که نکته جالب توجه، بسته ماندن دروازه آبی ها بود.استقلالی ها در فصل گذشته با سیستم سه دفاعه مقابل رقبای شان به میدان می رفتند اما سا پینتو برای مصاف با گنچلربیر، از زوج رافائل سیلوا و روزبه چشمی در خط دفاعی تیمش استفاده کرد و سپس در جریان مسابقه به دیگر مدافعان خود هم میدان داد تا شرایط فنی آن ها را هم محک بزند اما با این حال آبی پوشان موفق به ثبت کلین شیت شدند.فاتح کاراگومروک ترکیه که به تازگی به رقابت های سوپرلیگ این کشور صعود کرده، با هدایت آندره آ پیرلو دومین حریف تمرینی آبی پوشان استقلال بود. سا پینتو در غیاب حسین مرادمند و عارف غلامی که به صورت انفرادی تمرینات خود را دنبال می کنند، بازهم به زوج سیلوا - چشمی برای چینش خط دفاعی تیمش اعتماد کرد و آبی پوشان موفق شدند در دومین مسابقه تدارکاتی خود به پیروزی دست پیدا کنند و وجه اشتراک هر دو مسابقه دوستانه آبی ها، بسته ماندن دروازه شان بود تا 180 دقیقه کلین شیت با مشارکت حسین حسینی و علیرضا رضایی و خط دفاعی استقلال به ثبت برسد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارث تیمِ «مجیدی» به استقلالِ «ساپینتو» رسید از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×