روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تخفیف یک جلسه‌ای ساپینتو به بازیکنان استقلال!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تخفیف یک جلسه‌ای ساپینتو به بازیکنان استقلال!

بازیکنان تیم استقلال با نظر سرمربی این تیم به استراحت می پردازند.

بازیکنان تیم استقلال با نظر سرمربی این تیم به استراحت می پردازند. به گزارش فرتاک ورزشی، بازیکنان تیم فوتبال استقلال با نظر سرمربی پرتغالی این تیم به استراحت می پردازند.با توجه به اینکه بازیکنان استقلال طی روزهای گذشته تمرینات پرفشاری را پشت سرگذاشتند و حتی بازی تدارکاتی با الوکره نیز به همین خاطر لغو شد، سرمربی پرتغالی یک جلسه تمرینی به شاگردانش استراحت داد. با نظر ریکاردو ساپینتو، بازیکنان استقلال عصر امروز به استراحت می پردازند و از فردا (سه شنبه چهارم مرداد) به تمرینات خود ادامه می دهند.کاروان استقلال قرار است روز جمعه به تهران برگردد و در روزهای پیش رو ممکن است یک بازی تدارکاتی دیگر نیز در اردوی آنکارا برگزار شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تخفیف یک جلسه‌ای ساپینتو به بازیکنان استقلال! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×