روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خرید وینگر خارجی یا اعتماد به محصول داخلی؟/ انتخاب استقلال کدام است؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خرید وینگر خارجی یا اعتماد به محصول داخلی؟/ انتخاب استقلال کدام است؟

استقلالی ها هنوز یک سهمیه خرید بازیکن خارجی خود را استفاده نکرده اند.

استقلالی ها هنوز یک سهمیه خرید بازیکن خارجی خود را استفاده نکرده اند. به گزارش فرتاک ورزشی، رافائل سیلوا، عزیزبک آمانوف و کوین یامگا سه بازیکن خارجی استقلال برای فصل جدید هستند و آبی پوشان می توانند یک بازیکن خارجی دیگر به فهرست تیم خود اضافه کنند که گفته می شد قرار است سا پینتو یک هافبک بازی ساز را به مدیران باشگاه معرفی کند اما با توجه به منتفی شدن انتقال محبی، دور از ذهن نیست که سرمربی پرتغالی استقلال به سراغ جذب وینگر خارجی برود.امیرعلی صادقی وینگر جوان استقلالی ها روز گذشته عملکردی غیرمنتظره داشت و در دیدار دوستانه موفق شد نقش اصلی را در پیروزی تیمش برابر شاگردان پیرلو ایفا کند و با دبل گلزنی خود، استقلال را در مقابل فاتح کاراگومروک ترکیه برنده کرد تا نگاه ها به سمت او به عنوان جانشین احتمالی حسین زاده در ترکیب استقلال جلب شود.صادقی که یکی از مهره های کلیدی تیم امید ایران محسوب می شود، فصل گذشته با نظر فرهاد مجیدی از سایپا به استقلال آمد اما فرصت بازی چندانی به دست نیاورد اما حالا شاید منتفی شدن جذب محبی و جدایی حسین زاده بتواند فرصت بازی بیشتری را در اختیار ستاره جوان استقلالی ها قرار بدهد. سجاد شهباززاده، پیمان بابایی و کوین یامگا دیگر گزینه های در دسترس سا پینتو برای حضور در پست وینگر در فصل جدید به شمار می روند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خرید وینگر خارجی یا اعتماد به محصول داخلی؟/ انتخاب استقلال کدام است؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×