روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "این بازیکن استقلال، پرسپولیسی‌ها را پشیمان کرد/ افسوس‌های یحیی هم فایده ندارد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این بازیکن استقلال، پرسپولیسی‌ها را پشیمان کرد/ افسوس‌های یحیی هم فایده ندارد!

یحیی گل محمدی از نخریدن این بازیکن استقلال افسوس می خورد.

یحیی گل محمدی از نخریدن این بازیکن استقلال افسوس می خورد. به گزارش فرتاک ورزشی، مهاجم برزیلی ویزلا آن قدر تعلل کرد و درخواست های عجیب و غریبی داشت که باشگاه پرسپولیس قید خرید او را بزند. از طرفی شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی معرفی شده است که سرمربی پرسپولیس خیلی نظری روی او نداشته است.در چنین شرایطی شنیدیم پرسپولیسی ها از بابت نخریدن پیمان بابایی حسابی پشیمان شده اند.مهاجمی که یکی، دوسالی در لیست یحیی گل محمدی بود اما به دلیل داشتن قرارداد با تراکتور تبریز نمی توانست پرسپولیسی شود.امسال پیمان بابایی قراردادش با تیم تبریزی به پایان رسید و بازیکن آزاد شد. در چنین شرایطی او می توانست به راحتی پرسپولیسی شود اما به خاطر اتفاقات بازی برگشت در تبریز و درگیری با امید عالیشاه، یحیی گل محمدی قید این مهاجم را زد.بابایی هم که دید تماسی از باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد ندارد راهی استقلال شد و این روزها با پیراهن شماره 7 آبی ها تمرین می کند.شاید اگر یحیی گل محمدی می دانست پروسه خرید مهاجم این قدر طولانی و خسته کننده می شود هرگز قید پیمان بابایی مهاجم مورد علاقه اش را به دلیل یک درگیری ساده در بازی رسمی پرسپولیس و تراکتور نمی زد!برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این بازیکن استقلال، پرسپولیسی‌ها را پشیمان کرد/ افسوس‌های یحیی هم فایده ندارد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×