روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خروج 3 بازیکن در ترکیب اصلی استقلال/ چالش شیرین اما دردسرساز برای ساپینتو" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خروج 3 بازیکن در ترکیب اصلی استقلال/ چالش شیرین اما دردسرساز برای ساپینتو

چالش ساپینتو در استقلال برای فصل جدید برای بازی دادن مدافعان تیمش شیرین و جالب خواهد بود.

چالش ساپینتو در استقلال برای فصل جدید برای بازی دادن مدافعان تیمش شیرین و جالب خواهد بود. به گزارش فرتاک ورزشی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، محمد حسینی، حسین مرادمند، روزبه چشمی و شاید حتی سیاوش یزدانی مدافعان فصل جدید استقلال هستند که با سیستم ۳ دفاعه تنها ۳ نفر از آنها می توانند برای آبی پوشان به میدان بروند.با این شرایط ۳ بازیکن خارج از ترکیب قرار می گیرند که این مسئله کار را برای ساپینتو دچار مشکل خواهد کرد. از سوی دیگر نیمکت نشین کردن هر کدام از مدافعان وسط استقلال که حتی می توانند ملی پوش باشند کار سختی است و یک چالش مهم و البته شیرین برای سرمربی پرتغالی آبی پوشان محسوب می شود.از این بین محمد دانشگر نیز جدا شده و اگر قرار بود او هم در استقلال بماند شاید سرمربی این تیم کار بسیار دشواری برای مدیریت این بازیکنان در طول فصل داشت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خروج 3 بازیکن در ترکیب اصلی استقلال/ چالش شیرین اما دردسرساز برای ساپینتو از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×