روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پیام خداحافظی مدافع استقلال در اینستاگرام" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام خداحافظی مدافع استقلال در اینستاگرام

محمد جواد به آفرین مدافع جوان استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از این تیم جدا شد.

محمد جواد به آفرین مدافع جوان استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از این تیم جدا شد. به گزارش فرتاک ورزشی، محمد جواد به آفرین مدافع جوان استقلال که در دو فصل گذشته به لیست بزرگسالان تیم اضافه شده بود، با انتشار پستی از هواداران خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد.به آفرین که سابقه حضور در رده های پایه استقلال را دارد، در مدت زمان در جمع بزرگسالان، موفق به انجام بازی برای این تیم نشد.او در این پست اینستاگرامی نوشته است:به نام خدا سلاماین دوسال هم که با همه خوبیا و بدی هاش گذشتجدایی از تیمی که تموم سال های نوجوانی و جوانی رو توش گذروندم واقعا برام سختهبه خودم میبالم که پیرهن مقدس باشگاه استقلال رو بر تن کردمرسیدن به اولین قهرمانی لیگ برتر بهترین لحظه زندگیم بود برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام خداحافظی مدافع استقلال در اینستاگرام از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×