روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "داریوش سکاندار جدید گچسارانی ها / گچساران تنها مقصد خارج از خوزستان یزدی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

داریوش سکاندار جدید گچسارانی ها / گچساران تنها مقصد خارج از خوزستان یزدی

داریوش یزدی بازیکن سابق استقلال تهران به عنوان سرمربی جدید نفت و گاز گچساران انتخاب شد.

داریوش یزدی بازیکن سابق استقلال تهران به عنوان سرمربی جدید نفت و گاز گچساران انتخاب شد. به گزارش فرتاک ورزشی، باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران طی سال های گذشته در رشته های ورزشی مختلف، هزینه های فراوانی انجام داده است.رشته فوتبال نیز به عنوان یکی از رشته های پر طرفدار این باشگاه، هزینه های فراوانی به خود دیده و شاهد فراز و نشیب های زیادی نیز بوده است.حال از گچساران شنیده می شود داریوش یزدی سرمربی سابق تیم های خوزستانی، نفت مسجد سلیمان، استقلال خوزستان، شاهین اهواز و استقلال اهواز سکان هدایت این تیم جنوبی را برعهده گرفته است.داریوش یزدی در سال ۱۳۹۲ نیز تجربه مربیگری در گچساران را دارد تا در فصل پیش رو برای دومین بار به همراه نفت و گاز گچساران وارد رقابت های لیگ دسته دوم شود.اگر نگاهی به رزومه داریوش یزدی بیاندازیم متوجه مربیگری وی در اکثر تیم های خوزستانی خواهیم شد و نکته قابل توجه این است که وی خارج از خوزستان تنها به همراه نفت و گاز سابقه مربیگری دارد که می شود گفت گچساران تنها مقصد یزدی در خارج از استان خوزستان است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " داریوش سکاندار جدید گچسارانی ها / گچساران تنها مقصد خارج از خوزستان یزدی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×