روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت مصدومان باشگاه استقلال از زبان نوروزی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وضعیت مصدومان باشگاه استقلال از زبان نوروزی

پزشک باشگاه استقلال می گوید باید مصدومیت علی کریمی در تهران مورد بررسی قرار گیرد.

پزشک باشگاه استقلال می گوید باید مصدومیت علی کریمی در تهران مورد بررسی قرار گیرد. به گزارش فرتاک ورزشی، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره وضعیت مصدومان باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار اظهارداشت: مصدومان در حال حاضر تیم، پژمان منتظری است که از صبح در کلینیک در خدمتشان هستیم. غیر از آقای منتظری دو بازیکن فصل گذشته مان یعنی محسن کریمی و داریوش شجاعیان مصدومیت داشتند و تحت عمل جراحی قرار گرفتند که خدا را شکر هر دو وضعیت خوبی دارند.او در مورد مصدومیت علی کریمی در بازی با ماشین سازی تبریز اظهار کرد: با تماسی که با کادر پزشکی که در تبریز داشتم، یک ضربه به ناحیه شانه سمت چپ وارد آمده که درد زیادی داشته است. او به تهران برمی گردد تا دوباره مورد ارزیابی قرار گیرد تا ببینیم جه پیش می آید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وضعیت مصدومان باشگاه استقلال از زبان نوروزی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×