روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "موقعیتی طلایی که خالقی فر آن را از دست داد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

موقعیتی طلایی که خالقی فر آن را از دست داد

مهاجم گلزن تیم ماشین سازی در بازی حساس تیمش مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد.

مهاجم گلزن تیم ماشین سازی در بازی حساس تیمش مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد. به گزارش فرتاک ورزشی، رضا خالقی فر، مهاجم تیم ماشین سازی یکی از بازیکنانی است که وجودش در شرایط حساس سبزپوشان یک نعمت بزرگ برای رضا مهاجری به شمار می رود. خالقی فر با زدن گل های حساس در این فصل، به ناجی تیمش تبدیل شده است. ماشین سازی در 5 بازی اخیر خود در لیگ برتر 3 گل به ثمر رسانده که زننده هر 3 گل رضا خالقی فر بوده است. او این گل ها را در دقایق 3، 85 و 90 وارد دروازه حریفان کرده تا به این ترتیب هواداران ماشین سازی هر لحظه از این بازیکن انتظار گلزنی داشته باشند. خالقی فر اما در بازی حساس این هفته مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد.در روزی که ماشین سازی با غایبان زیادی به مصاف استقلال در تبریز رفته بود، رضا خالقی فر یکی از معدود بازیکنانی بود که مهاجری حساب ویژه ای روی او باز کرده بود. خالقی فر با وجود داشتن چند موقعیت گلزنی خوب موفق به گلزنی نشد هر چند که همچنان با فاصله ای زیاد بهترین بازیکن تیمش به شمار می رود.یکی از موقعیت هایی که خالقی فر می توانست آن را گل کرده و تیمش را به یک برد بزرگ برساند، در دقایق ابتدایی بازی به وقوع پیوست که مهاجم ماشین سازان در یک موقعیت عالی را به کنار دروازه رحمتی کوبید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " موقعیتی طلایی که خالقی فر آن را از دست داد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×