روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "کدام یک از بازیکنان استقلال در فرودگاه با هوادار شاکی درگیر شد؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کدام یک از بازیکنان استقلال در فرودگاه با هوادار شاکی درگیر شد؟

شب گذشته میان یکی از بازیکنان استقلال و هواداری درگیری بوجود آمد.

شب گذشته میان یکی از بازیکنان استقلال و هواداری درگیری بوجود آمد. به گزارش فرتاک ورزشی، شب گذشته و هنگام عزیمت استقلال از تبریز به تهران، در فرودگاه این شهر بین یکی از هواداران شاکی استقلال و بازیکنان درگیری بوجود آمد.ماجرا از این قرار بود که هوادار ناراضی به مرتضی تبریزی مهاجم این فصل استقلال کنایه های تندی زد که با واکنش تند تبریزی روبرو شد.مهاجم استقلال که از صحبت های آن هوادار ناراحت بود، از کوره در رفت و با هوادار مذکور درگیر شد. مأموران هم ورود کرده و هوادار خاطی را دستگیر کردند.در شرایطی که استقلال نیاز به آرامش دارد، هواداران استقلال که حق دارند از نتایج تیم شان ناراضی باشند، خودشان به حواشی دامن می زنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کدام یک از بازیکنان استقلال در فرودگاه با هوادار شاکی درگیر شد؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×