روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال-پدیده برگزار میشود اما نه در آزادی؛ آبی ها دوباره اعتراض میکند؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال-پدیده برگزار میشود اما نه در آزادی؛ آبی ها دوباره اعتراض میکند؟

فدراسیون فوتبال با وجود اعلام تیم داوری دیدار استقلال و پدیده هنوز نام ورزشگاه را اعلام نکرده است.

فدراسیون فوتبال با وجود اعلام تیم داوری دیدار استقلال و پدیده هنوز نام ورزشگاه را اعلام نکرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، برگزاری دیدار استقلال و پدیده یکی از دردسرهای سازمان لیگ در هفته جاری شده و هنوز وضعیت محل برگزاری مسابقه در تاریخ 18 آبان ماه معلوم نیست.در شرایطی که شنیده ها حاکی از انتقال مسابقه به تختی بود اما فدراسیون فوتبال در مطلبی که برای معرفی داوران منتشر کرده، نام ورزشگاه برگزاری را اعلام نکرده است.در هر صورت طبق اعلام این فدراسیون، دیدار این دو تیم روز جمعه 18 آبان ماه برگزار خواهد شد و احتمالا یکی از دو ورزشگاه تختی و شهدای شهر قدس میزبان این مسابقه خواهند بود.با توجه به این مطلب، برگزاری مسابقه در این تاریخ و عدم برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی قطعی و نهایی است که مطمئنا با این موضع، باید شاهد اعتراض دوباره استقلالی ها باشیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال-پدیده برگزار میشود اما نه در آزادی؛ آبی ها دوباره اعتراض میکند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×