روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ماشین سازی و مهاجری ؛ 5 بازی بدون شکست" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماشین سازی و مهاجری ؛ 5 بازی بدون شکست

تیم ماشین سازی با هدایت رضا مهاجری همچنان در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است.

تیم ماشین سازی با هدایت رضا مهاجری همچنان در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، ماشین سازی روز گذشته در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل استقلال قرار گرفت و با تساوی بدون گل آبی های پایتخت را متوقف کرد. این تساوی علاوه بر اینکه نتیجه باارزشی برای ماشین سازان محسوب می شود رکورد خوب رضا مهاجری را نیز حفظ کرد.ماشین سازی از زمانی که رضا مهاجری هدایت آنها را برعهده گرفته هیچ شکستی در لیگ برتر نداشته است. در اولین بازی ای که مهاجری روی نیمکت ماشین سازی نشست، این تیم یک بر صفر پارس جنوبی جم را شکست داد و پس از آن 4 تساوی مقابل فولادخوزستان، نفت مسجدسلیمان، نساجی مازندران و استقلال تهران برای این تیم به ثبت رسید.ماشین سازی که در اوایل فصل شرایط خوبی نداشت و کاندیدای سقوط بود، حالا با مهاجری تقریبا از انتهای جدول جدا شده و سودای بالا آمدن در جدول رده بندی را در سر دارد.سبزپوشان تبریزی با تساوی مقابل استقلال 11 امتیازی شدند و هم اکنون در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماشین سازی و مهاجری ؛ 5 بازی بدون شکست از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×