روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "اختصاصی/ تمجید اسطوره پرسپولیسی ها از پورحیدری" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اختصاصی/ تمجید اسطوره پرسپولیسی ها از پورحیدری

حسین کلانی ستاره دوست داشتنی دهه پنجاه فوتبال ایران و پرسپولیس از پورحیدری بعنوان کسی که به ورزش باشگاه استقلال (تاج سابق) جان داد نام برد.

حسین کلانی ستاره دوست داشتنی دهه پنجاه فوتبال ایران و پرسپولیس از پورحیدری بعنوان کسی که به ورزش باشگاه استقلال (تاج سابق) جان داد نام برد. به گزارش فرتاک ورزشی، حسین کلانی این چهره دوست داشتنی فوتبال ایران و ستاره ای که فوتبال او هیچ وقت از یادها نخواهد رفت، با حضور در مراسم دومین سالگرد مرحوم منصور پورحیدری در مقابل خبرنگار فرتاک ورزشی قرار گرفت و به سابقه دوستی خود با اسطوره استقلالی ها اشاره و او را یکی از مردان دوست داشتنی فوتبال ایران نامید.کلانی درخصوص حضور خود به عنوان یک پرسپولیسی در مراسم یادبود منصور پورحیدری گفت: این افتخار را داشتم از تاریخ ۱۳۴۶ کنار منصور پورحیدری باشم ولی متأسفانه تا زمانی که او در قید حیات بود، قدرش را ندانستند. البته زمانی که ما بزرگان کشورمان را از دست می دهیم تازه متوجه می شویم چه گوهرهایی از بین ما رفته اند و به فکر قدردانی از آن ها میافتیم!وی افزود: منصوردر زمان حیات خود به باشگاه تاج و ورزش مملکت جان داد و در قلب تمام کسانی که به ورزش این کشور عشق می ورزند جای دارد و همیشه زنده است.کلانی در ادامه صحبت های خود در رابطه با شرایط پرسپولیس و دیدار این تیم در برابر کاشیما ژاپن گفت: پرسپولیس در شرایط مناسبی به سر می برد. به نظر من شکست در ژاپن عامل روحیه سازی بود که غرور کاذب بازیکنان را پس از بردهای متوالی از بین ببرد.این پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه افزود: اینجا مسئله باشگاه پرسپولیس نیست. مسئله نماینده ایران است. ملت ما با تمام اختلاف عقیده ها و سلیقه ها، زمانی که بحث ملی پیش بیاید مشتی می شوند در دهان کسانی که یاوه گو هستند و نمی توانند افتخارات مملکت را به چشم ببینند.کلانی در پاسخ به این سوال که آیا فکر میکند پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بشود یا نه، گفت: پرسپولیس صد در صد قهرمان خواهد شد. امیدوارم که به شکل خیلی خوبی این بازی برگزار شودوی در پایان صحبت های خود گفت: از هواداران خواهش می کنم زمانی که که وارد استادیوم می شوند، در کمال ادب و مهمان نوازی تیم را تشویق کنند و به دنیا نشان دهند برخلاف حواشی ای که علیه تیم ما به راه می اندازند، ما ملتی هستیم که از نظر فرهنگ در دنیا اول هستیم.گفت وگو: زهره فلاح زادهبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اختصاصی/ تمجید اسطوره پرسپولیسی ها از پورحیدری از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×