روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "بعد از درگیری لفظی دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با علیرضا مرزبان / فراهانی قراردادش را با نفت مسجدسلیمان فسخ کرد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بعد از درگیری لفظی دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با علیرضا مرزبان / فراهانی قراردادش را با نفت مسجدسلیمان فسخ کرد!

دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بعد از درگیری با سرمربی این تیم و اخراج از اردو، قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بعد از درگیری با سرمربی این تیم و اخراج از اردو، قراردادش را با این تیم فسخ کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، روز قبل از بازی نفت مسجد سلیمان مقابل استقلال خوزستان مبالغی به بازیکنان نفت داده شد اما پولی به میلاد فراهانی که از بازیکنان باسابقه این تیم در لیگ برتر به حساب می آید داده نشد. این موضوع اعتراض فراهانی را در پی داشت و به علیرضا مرزبان سرمربی این تیم گفت که چرا به من پول نمی دهید؟که مرزبان در جواب او اعلام کرد تو چرا باید پول بگیری؟ سرمربی نفت مسجد سلیمان به دروازه بان تیمش گفت که بیشترین پول را گرفته ای و چرا باید دوباره پول بگیری؟! این جر و بحث ها باعث شد تا بین فراهانی و مرزبان درگیری لفظی رخ بدهد و درنهایت سرمربی تیم دروازه بانش را روز قبل از بازی با استقلال خوزستان از اردو اخراج کرد. این تصمیم با واکنش فراهانی روبه رو شد و به سرمربی تیمش گفت تو با من مشکل داری که مرزبان در جواب به دروازه بان تیمش گفت که تو چه کسی هستی که من با تو مشکل داشته باشم؟!پس از این اتفاقات، درنهایت امروز فراهانی قراردادش را با نفت مسجد سلیمان فسخ کرد و این در حالی است که مسئولان این باشگاه به قول هایی که به فراهانی در زمان عقد قرارداد داده بودند عمل نکردند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بعد از درگیری لفظی دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با علیرضا مرزبان / فراهانی قراردادش را با نفت مسجدسلیمان فسخ کرد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×