روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تغییر نگرش بازی در استقلال، آبی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییر نگرش بازی در استقلال، آبی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟

وقتی وینفرد شفر می گوید یک امتیاز بازی با ماشین سازی غنیمت است یعنی یا آدرس را به او اشتباهی داده اند یا استقلال دنبال قهرمانی نیست.

وقتی وینفرد شفر می گوید یک امتیاز بازی با ماشین سازی غنیمت است یعنی یا آدرس را به او اشتباهی داده اند یا استقلال دنبال قهرمانی نیست. به گزارش فرتاک ورزشی، در استقلال انگار کسی به شفر نگفته راه قهرمانی بردن تیم هایی مانند ماشین سازی و امثالهم است نه بردن بالاجدولی ها. وقتی در ده دقیقه پایانی بازی تبریز توپ مدام در عرض زمین بین مدافعان رد و بدل می شود و هیچ تلاشی برای فشار آوردن به دروازه حریف صورت نمی گیرد نشان دهنده این است که به بازیکنان انگار تفهیم نشده در استقلال هدف در تمام بازی ها باید سه امتیاز باشد.تغییرات مداوم و اتوبوسی بازیکنان در این سال ها باعث شده استقلال فلسفه خود را که بردن حداکثری بازی هاست را فراموش کند. استقلال در این سال ها آنقدر بازیکن خریده و از دست داده که بازیکنان متوجه نباشند در چه تیمی و با چه هدفی بازی می کنند. تیمی که تفکرش این باشد قطعا قهرمان نمی شود. نگرش بازی در استقلال تغییر کرده و تا زمانی که این نگرش اصلاح نشود استقلال همین است: بی انگیزه و بی روح.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییر نگرش بازی در استقلال، آبی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×