روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "دلایل ناکامی استقلال از نگاه مهدی رحمتی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دلایل ناکامی استقلال از نگاه مهدی رحمتی

کاپیتان استقلال با انتشار یک متن در اینستاگرام به دلایل نتایج ضعیف تیمش پرداخت و از هواداران خواست دنبال مقصر نگردند!

کاپیتان استقلال با انتشار یک متن در اینستاگرام به دلایل نتایج ضعیف تیمش پرداخت و از هواداران خواست دنبال مقصر نگردند! به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی رحمتی با اشاره به دلایل ناکامی تیمش در لیگ و جام حذفی در اینستاگرامش نوشت: هواداران عزیز این روز ها همه از شما هواداران گرفته تا مدیران و مربیان و بازیکنان تیم از شرایط و نتایج تیم ناراضی اند. من در این باشگاه چهار قهرمانی دارم و خوب می دونم که کسب این نتایج در شان باشگاه بزرگ استقلال و هواداران باوفای آن نیست. در کسب این نتایج همه مقصرند و درست نیست که فقط بازیکن و یا مدیر باشگاه یا مربی به تنهایی بعنوان عامل باخت معرفی بشوند.حضور ۶-۷ بازیکن در اردو های تیم ملی، جدایی بازیکنان در ابتدای فصل و مصدومیت های پیاپی باعث شده که هنوزبه هماهنگی لازم نرسیم. بعد از کسب نتایج ضعیف در چند بازی گذشته فکر می کنم لغو دیدار با پدیده فرصت خوبی برای تمرین و تلاش بیشتر باشه تا به هماهنگی بهتر برسیم و نتایج ضعیف خودمان رو جبران کنیم. باید از این فرصت ها به خوبی استفاده کنیم تا دل همه هواداران را شاد کنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دلایل ناکامی استقلال از نگاه مهدی رحمتی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×