روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "رفتار عجیب وینفرد شفر؛ مهربان با حاشیه‌سازها" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رفتار عجیب وینفرد شفر؛ مهربان با حاشیه‌سازها

سال ۸۳ پرسپولیس یک مربی آلمانی به نام راینر سوبل داشت. با اینکه آلمانی ها مشهور به رعایت نظم و اصول حرفه ای در فوتبال هستند، او آنقدر نسبت به این مسائل بی تفاوت بود که حتی مترجمش (که از قضا آرش فرزین داماد علی پروین بود) حرف هایش را برای رسانه ها متفاوت ترجمه می کرد. خب قاعدتاً چنین مربی هیچ گاه نمی تواند به نتایج درخور و قابل قبولی دست یابد کما اینکه بعد از اخراج هیچ وقت از مرد آلمانی چیزی نشنیدیم.

سال ۸۳ پرسپولیس یک مربی آلمانی به نام راینر سوبل داشت. با اینکه آلمانی ها مشهور به رعایت نظم و اصول حرفه ای در فوتبال هستند، او آنقدر نسبت به این مسائل بی تفاوت بود که حتی مترجمش (که از قضا آرش فرزین داماد علی پروین بود) حرف هایش را برای رسانه ها متفاوت ترجمه می کرد. خب قاعدتاً چنین مربی هیچ گاه نمی تواند به نتایج درخور و قابل قبولی دست یابد کما اینکه بعد از اخراج هیچ وقت از مرد آلمانی چیزی نشنیدیم. به گزارش فرتاک ورزشی، اکنون آبی های پایتخت، وینفرد شفر آلمانی را روی نیمکت دارند که از نظر سابقه و تجربه با سوبل قابل مقایسه نیست و شخصاً خیلی به کسب نتایج مناسب استقلال با وی در روز های آتی امیدوارم ولی نکته ای که تعجب رسانه ها را برانگیخته است، نحوه برخورد او با حاشیه ها و حاشیه سازهاست. در حالی که گمان می رفت او هم مثل برانکو و کی روش با هرگونه بازیکن سالاری و بی نظمی به صورت جدی مقابله کند در عمل چنین رفتاری از او نمی بینیم. نشان به آن نشان که در جریان حسینی بعد از اعتراضات پیاپی و کاملاً غیرحرفه ای او کوتاه آمد و چند بازی رحمتی را نیمکت نشین کرد و بعداً خیلی تلاش کرد این مسئله را توجیه کند که البته افکار عمومی می دانستند واقعیت چیز دیگری است. در زمان حضور او روی نیمکت آبی ها موارد دیگری از مسائل حاشیه ای دیده شده که با مماشات و تساهل مرد آلمانی مواجه گردیده است و اکنون نوبت به چشمی و اسماعیلی است. اکنون شفر در موقعیت خاصی قرار گرفته که تصمیمش می تواند اثر مستقیمی روی نظم تیمی و عملکرد سایر بازیکنان داشته باشد. شاید با بالا رفتن سن، انسان قاطعیت کمتری داشته باشد و در رفتارش بیشتر نرمش نشان دهد، اما پیرمرد مهربان آلمانی به خوبی می داند هدایت یک تیم پرطرفدار با حاشیه های فراوان بدون برخورد قاطع و جدی امکان پذیر نیست. پس اگر می خواهد همانی باشد که هواداران میلیونی استقلال می خواهند باید ابتدا بتواند حاشیه ها و حاشیه ساز ها را به خوبی مدیریت کند در غیر این صورت هر قدر از نظر فنی کار کند، نتیجه نخواهد گرفت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رفتار عجیب وینفرد شفر؛ مهربان با حاشیه‌سازها از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×