روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "یادآوری یک سوال و ابهام فراموش‌شده با بازگشت آقاخان به تمرینات استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یادآوری یک سوال و ابهام فراموش‌شده با بازگشت آقاخان به تمرینات استقلال

امروز خبر رسید که بالاخره مصدومیت مرتضی آقاخان به پایان رسیده و او از امروز در تمرین استقلال شرکت کرده و البته تمرینات را به صورت انفرادی و اختصاصی آغاز کرده است.

امروز خبر رسید که بالاخره مصدومیت مرتضی آقاخان به پایان رسیده و او از امروز در تمرین استقلال شرکت کرده و البته تمرینات را به صورت انفرادی و اختصاصی آغاز کرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، گذشته از این که در روزهای بد استقلال، حضور او در تمرینات این تیم می تواند خبر خوبی باشد اما این اتفاق، یک سوال و ابهام فراموش شده را به یادمان می آورد و آن این که جذب او و چند مصدوم دیگر استقلال در آن روزهای معروف به «پندارتایم» چگونه انجام شد؟در ابتدای فصل مرتضی آقاخان، میثم تیموری و علی کریمی جزو بازیکنانی بودند که به استقلال پیوستند. در همان روزها شایعاتی مبنی بر مصدومیت آنها شنیده می شد اما هم خود این بازیکنان و هم مسئولان باشگاه این شایعات را تکذیب می کردند ولی فقط چند روز کافی بود تا حقیقت مشخص شود. آقاخان خیلی زود و قبل از شروع فصل، عمل جراحی انجام داد و چندماه از تمرینات دور ماند. تیموری هم هفته های اول لیگ مصدوم بود و سرانجام دو روز پیش در تبریز برای اولین بار در هفته یازدهم چند دقیقه برای استقلال بازی کرد. علی کریمی هم اگرچه همواره مصدومیتش را تکذیب کرده اما تا امروز 4 بار در جریان بازی‍های استقلال مصدوم شده و یک تعویض وینفرد شفر را سوزانده است!هنوز مشخص نیست جذب این بازیکنان مصدوم چگونه در استقلال صورت گرفت؟ آیا تست پزشکی از آنها گرفته شد؟ آیا سلامت آنها توسط کادر پزشکی باشگاه تایید شده بود؟ یا اینکه مصدومیت آنها به مدیران اطلاع داده شد اما مدیران باشگاه بی توجه به مصدومیت آنها، به جذب شان اصرار داشتند؟ آیا شفر خبر داشت که بازیکنان موردنظر او مصدوم بودند و با مصدومیت جذب شدند یا این موضوع از او پنهان داشته شده؟همه این سوالات در یک سوال کلی خلاصه می‎شود: مقصر اصلی چنین اوضاعی چه کسی است و آیا قرار نیست درباره این ابهامات پاسخگو باشد و از اتهامات علیه خود دفاع کند؟برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یادآوری یک سوال و ابهام فراموش‌شده با بازگشت آقاخان به تمرینات استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×