روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "سه خبر خوب از باشگاه استقلال؛ مصدوم‌ها آماده شدند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سه خبر خوب از باشگاه استقلال؛ مصدوم‌ها آماده شدند

کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال خبرهای خوبی برای هواداران این باشگاه دارد.

کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال خبرهای خوبی برای هواداران این باشگاه دارد. به گزارش فرتاک ورزشی، مصدومیت های پیاپی علی کریمی، باعث افزایش نگرانی هواداران استقلال شده به خصوص که کریمی در اواسط نیمه نخست بازی با ماشین سازی دوباره دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بیرون رفت.با این حال، سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد علی کریمی مشکلی برای همراهی آبی پوشان در بازی های بعدی ندارد. این خبر می تواند نگرانی هواداران را کاهش دهد و آن ها را نسبت به آینده تیم، امیدوار کند.همچنین پژمان منتظری کماکان با کادر پزشکی استقلال دوره درمان خود را پشت سر می گذارد و روز گذشته با شرایط بهتری از هفته قبل در تمرین آبی ها حاضر شد تا دیداری با همبازیانش داشته باشد. محسن کریمی نیز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شده و با آغاز نیم فصل دوم به استقلال کمک می کند. انتهای پیام/

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سه خبر خوب از باشگاه استقلال؛ مصدوم‌ها آماده شدند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×