روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه استقلال به دنبال یک راهکار ویژه برای فسخ قرارداد نیومایر و گرو" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه استقلال به دنبال یک راهکار ویژه برای فسخ قرارداد نیومایر و گرو

باشگاه استقلال برای جدایی دو بازیکن خود راه دشواری را پیش رو دارد .

باشگاه استقلال برای جدایی دو بازیکن خود راه دشواری را پیش رو دارد . به گزارش فرتاک ورزشی، باشگاه استقلال این روزها در تلاش است تا راهکار ویژه ای را برای فسخ قرارداد دو بازیکن خارجی خود پیدا کند.مدیران باشگاه استقلال در تلاشند تا مقدمات بازگرداندن تیام و جپاروف را فراهم کنند اما برای این کار ابتدا باید راهکاری را برای قطع همکاری با دو خرید ناموفق خود یعنی حاجی گرو و نویمایر پیدا کنند.مسئله مهم در این میان مبلغ قرارداد این دو بازیکن است که حدودا ۴۰۰ هزار دلار است.یکی از مدیران باشگاه استقلال در این زمینه به خبرنگار مدال گفت:در این موضوع که فوتبال این دو بازیکن به استقلال نمی خورد شکی نیست اما منتظریم تا آقای شفر نظر نهایی اش را اعلام کند و سپس با این نفرات برای فسخ مذاکره کنیم. گزینه اول ما انتقال آنها به یکی از باشگاههای داخلی است اما اگر نشد برای فسخ و تسویه حساب توافق خواهیم کرد و مطمئنا باشگاه برای جلوگیری از تکرار اتفاقات گذشته که به شکایت خارجی ها از استقلال می انجامید حساب شده اقدام می کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه استقلال به دنبال یک راهکار ویژه برای فسخ قرارداد نیومایر و گرو از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×