روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "آژیر خطر برای چند بازیکن استقلال به صدا در آمد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آژیر خطر برای چند بازیکن استقلال به صدا در آمد

به احتمال خیلی زیاد برخی از بازیکنان استقلال در نیم فصل از این تیم جدا می شوند.

به احتمال خیلی زیاد برخی از بازیکنان استقلال در نیم فصل از این تیم جدا می شوند. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال استقلال که به دلیل کسب نتایج بد در فصل جاری، با انتقاد های زیادی روبرو شده، قصد دارد در نیم فصل دوم چند بازیکن جدید جذب کند. در گزارش های قبلی اشاره کردیم که چند بازیکن هم قصد جدایی از تیم را دارند.چند بازیکن جوان برای اینکه بتوانند بازی کنند، درخواست جدایی داده اند. در این میان، قرار است جابر انصاری به مانند ابتدای فصل در لیست خروج قرار بگیرد.دیگر بازیکنی که احتمال جدایی اش وجود دارد، نیومایر است. او اصلا نتوانسته در میانه میدان کمکی به استقلال بکند و نظر نهایی درباره حضور را وینفرد شفر خواهد داد.بازیکن بعدی اما، گرو مهاجم نیجریه ای است که آنقدر عملکرد ضعیف داشته که از مدت ها قبل بحث جدایی او مطرح شده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آژیر خطر برای چند بازیکن استقلال به صدا در آمد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×