روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "محل تمرین آبی های تهرانی مشخص شد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محل تمرین آبی های تهرانی مشخص شد

آبی های تهرانی به زودی به زمین تمرین خود در صنایع دفاع می روند.

آبی های تهرانی به زودی به زمین تمرین خود در صنایع دفاع می روند. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلالی ها طی یک هفته گذشته بیش از همیشه با مشکل فراهم کردن زمین تمرین رو به رو بودند و هرگز نتوانستند با آرامش به تمرین بپردازند. شاگردان شفر که این روزها چند مرحله حتی نتوانستند وارد محل تمرین خود شوند، سال گذشته در زمین صنایع دفاع تمرین می کردند اما اتمام قرارداد و مشکلات مالی استقلال باعث شد تا آبی ها نتوانند زمین تمرین قدیمی خود را در اختیار داشته باشند.امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در جدید ترین اظهار نظر خود درباره محل تمرین بازیکنان استقلال خبر از فراهم شدن محلی برای تمرینات استقلال داد و گفت: زمین ورزشگاه صنایع دفاع را رزرو کرده و دستور وزیر دفاع را گرفتیم و به امید خدا طی چند روز آینده این زمین را برای تمرین تیم آماده می کنیم.به این ترتیب آبی ها با دستور وزیر دفاع توانستند مشکل زمین تمرین خود را حل کنند و به زودی مجددا به زمین نوبنیاد باز خواهند گشت تا حداقل محل تمرین آنها مشخص و نهایی باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محل تمرین آبی های تهرانی مشخص شد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×