روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "درگیری دو بازیکن در تمرین آبی پوشان" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درگیری دو بازیکن در تمرین آبی پوشان

فارس نوشت: 2 بازیکن تیم فوتبال استقلال در جریان تمرین امروز با یکدیگر درگیر شدند.

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که در اواخر تمرین امروز 2 بازیکن با یکدیگر با یکدیگر درگیر شدند.در اواسط برنامه های تاکتیکی آبی پوشان علی دشتی با میلیچ بر سر دریافت توپ یک درگیری فوتبالی داشتند که در نهایت این موضوع به جروبحث کشیده شد. در ادامه وقتی بازیکنان استقلال مشغول جدا کردن این دو نفر بودند فرشید اسماعیلی با دشتی وارد بحث شد که این درگیری بعد از پایان تمرین امروز حتی به رختکن هم کشید.در این بین بازیکنان تیم استقلال و سرپرست این تیم به قائله خاتمه دادند اما به نظر می رسد سرمربی تیم فوتبال استقلال برخوردی جدی با این 2 بازیکن داشته باشد.به گزارش فارس، این اتفاق در حالی رخ داد که سرمربی تیم استقلال به زودی درباره این 2 بازیکن تصمیم خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درگیری دو بازیکن در تمرین آبی پوشان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×