روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "از پرچم ژاپن تا مهره وزیر در شطرنج!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

از پرچم ژاپن تا مهره وزیر در شطرنج!

گل نوشت: قهرمانی پرسپولیس در طی سه سال اخیر همواره با حرف و حدیث هایی همراه بوده است.

بعد از سه قهرمانی پیاپی، پرسپولیس حالا در آستانه کسب چهارمین جام متوالی قرار گرفته؛ آنچه طبیعتا هضمش برای رقبا آسان نیست. به همین دلیل هر از گاهی شاهد حمله و هجمه های گسترده به اردوگاه سرخ ها هستیم؛ فعالیت هایی که فلسفه آنها زیر سوال بردن ارزش عملکرد پرسپولیس و نسبت دادن آن به حمایت های جانبی و فرامتنی است. این بار هم یکی یاد مهره «وزیر» شطرنج افتاده و یکی هم از ضرورت در نظر گفتن یک جام جداگانه برای پرسپولیسی ها سخن گفته است! این وسط اما یک سوال مهم وجود دارد؛ اینکه آیا اساسا این رویکرد دردی از رقبا درمان می کند یا نه؟ فرض کنیم قهرمانی های پرسپولیس لوث و کم ارزش شد؛ خب این چه فایده ای برای استقلال و سپاهان و تراکتور و بقیه دارد؟مهم ترین استدلال برای نفی این استراتژی آن است که اگر زیر سوال بردن قهرمانی های پرسپولیس فایده داشت، این کار در سه سال گذشته باید ثمر می داد. سال اول گفتند وزیر پرسپولیسی است، سال دوم گفتند با تیم حکومتی طرف هستیم، سال سوم پای پرچم ژاپن و مهندسی نتایج وسط آمد و امسال هم قصه های مشابه دیگری مطرح شده است. خب اگر از نقطه نظر عقلانی هم به این قضیه نگاه کنیم، بالاخره معلوم است که این تحرکات فایده ای نداشته و تنها عزم سرخپوشان را برای قهرمانی جزم تر کرده است. بنابراین آیا بهتر نیست رقبا روی کار خودشان تمرکز کنند و در صدد اصلاح اشتباهات شان باشند؟ آیا قوی کردن خود، عاقلانه تر از ضعیف پنداشتن دیگری نیست؟تراکتورسازی امسال برای شروع فصل سراغ مصطفی دنیزلی رفت؛ یک مربی خوب و یک انسان ارجمند، اما همان زمان هم رسانه ها به وفور نوشتند سن او برای مربیگری در لیگ پرفشار ایران بیش از حد بالاست و تجارب اخیر آقا مصطفی هم نشان می دهد بعید است او فصل را در تبریز تمام کند. دوستان اما گوش ندادند، امتیازات کلیدی از دست رفت و تیم زمین خورد. در استقلال سراغ یک مربی ایده آلیست رفتند که رکورد قهر در تاریخ فوتبال ایران را شکست و ظرف چهار ماه، ده بار فقط از وسط تمرین قهر کرد و به خانه رفت. مثل روز روشن بود بالاخره کار او با باشگاه پر از ایراد استقلال، یک جا به بن بست می خورد که خورد. حتی گابریل کالدرون پوست کلفت تر را هم در این فوتبال فراری دادند، چه برسد به استراماچونی که پیش از عقد قرارداد هم دو نماینده فرستاده بود تا تهران را از نزدیک رصد کنند. می رسیم به سپاهان که امسال زحمت اهدای جام به پرسپولیس روی دوش این تیم افتاد؛ با آن تصمیم وحشتناک مبنی بر عدم حضور مقابل سرخپوشان! این تصمیم سه امتیاز مفت به پرسپولیس داد، در کوران مسابقات باعث تنفس و استراحت صدرنشین شد، از مصدومیت و محرومیت احتمالی ستارگان این تیم جلوگیری کرد و نهایتا علاوه بر به هم ریختن تمرکز سپاهان، به بقیه مدعیان هم آسیب رساند؛ خب الان به کی و چی اعتراض دارید؟به نظر می رسد این روند یک جا باید به پایان برسد. امروز سایر تیم ها به ناحق قهرمانی های پرسپولیس را زیر سوال می برند و فردا این حق را برای خود پرسپولیس می سازند که قهرمانی احتمالی بقیه را لوث کند و غیرطبیعی بخواند. کاش کمی بالغ تر و حرفه ای تر باشیم.254 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " از پرچم ژاپن تا مهره وزیر در شطرنج! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×