روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ تند کنعانی‌زادگان به صادقی/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاسخ تند کنعانی‌زادگان به صادقی/عکس

کنعانی زادگان با انتشار پیامی در فضای مجازی جواب صحبت های امیرحسین صادقی را داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال امروز در گفتگویی خطاب به کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: جواب این بچه را باید باشگاه استقلال بدهد. همان هایی که رفتند او را به استقلال آوردند جوابش را بدهند بهتر است! ولی این را می گویم که آقای کنعانی زادگان، شما عقده هایت را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه «شیر شیر» کردن ندارد!محمد حسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش پرسپولیس با انتشار استوری زیر در صفحه اینستاگرامش به اظهارات امیرحسین صادقی واکنش نشان داد.258 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاسخ تند کنعانی‌زادگان به صادقی/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×