روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل میانه میدان استقلال با این بازیکن حل می‌شود؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشکل میانه میدان استقلال با این بازیکن حل می‌شود؟

باشگاه استقلال به دنبال جذب هافبک دفاعی تیم سپاهان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز گذشته رسانه های مختلف خبر از پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال به باشگاه سپاهان برای جذب مهدی کیانی دادند. بازیکنی که طی سالیان اخیر یکی از بازیکنان ثابت و تاثیرگذار تیم های تراکتور و سپاهان به حساب می آمد اما در فصل جاری و زیر نظر محرم نویدکیا، چندان مورد استفاده این مربی قرار نگرفته و حالا هم ظاهرا در آستانه جدایی از جمع طلایی پوشان قرار دارد. ابتدا گفته می شد که کیانی می خواهد به گل گهر برود و زیر نظر امیر قلعه نویی به فوتبال خود ادامه دهد اما حالا ممکن است او سر از استقلال دربیاورد. سوال اما اینجاست که آیا حضور کیانی می تواند مشکلات میانه میدان استقلال را حل کند؟کیانی بازیکنی با ویژگی هایی دفاعی در میانه میدان است و 34 سال هم دارد. استقلال با خصوصیات کیانی، بازیکنانی نظیر مسعود ریگی،مهدی مهدی پور و فرشید باقری را در جمع نفرات خود دارد. مشکل آبی ها در خط هافبک، خلاقیت و سرعت است که به نظر می آید با اضافه شدن کیانی، این مشکل حل نشود. عدم آمادگی آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی و همچنین آسیب دیدگی های مداوم داریوش شجاعیان، آبی ها را با ضعف بازی سازی و ایجاد موقعیت برای مهاجمان مواجه کرده است که با حضور کیانی بعید است این مسائل مرتفع شود. جدای سبک بازی و سن نسبتا بالای مهدی کیانی، می توان در پایان به این نکته هم اشاره کرد که اگر کیانی از لحاظ فنی و بدنی از آمادگی خوبی برخوردار بود، قطعا در تیم محرم نویدکیا نیمکت نشین نمی شد. حال باید دید کادرفنی استقلال چه تدبیر و برنامه و استدلالی برای پیشنهاد به کیانی و جذب احتمالی او دارند.254 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشکل میانه میدان استقلال با این بازیکن حل می‌شود؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×