روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش شکوری به پاشیدن رنگ آبی روی در باشگاه پرسپولیس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش شکوری به پاشیدن رنگ آبی روی در باشگاه پرسپولیس

اخیرا هواداران استقلال و پرسپولیس دست به اقدامات عجیبی زدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از آنکه بازیکنان استقلال گفتند باشگاه به آنها پرسی غذا می دهد دو طرفدار پرسپولیس یک پرس غذا جلوی در این باشگاه گذاشتند. در ادامه هم دو هوادار استقلال رنگ آبی به در باشگاه پرسپولیس پاشیدند. ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در این باره می گوید: «ما بعد از این ماجراها بلافاصله بیانیه دادیم که هواداران فقط تیم خودمان را تشویق کنند . این مسایل رعایت شود. امیدوارم که دیگر شاهد این مسایل نباشیم. فیلم اتفاقی که افتاد توسط دوربین ها ضبط شد. من فیلم را دیدم. چون مسئله برای باشگاه امنیتی شد از واحد حقوقی آن را پیگیری کردیم. کری جزو جذابیت های فوتبال است ولی ما این رفتارها را کلا نمی پسندیم.»252 252

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش شکوری به پاشیدن رنگ آبی روی در باشگاه پرسپولیس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×