روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین خبری که میلیچ به استقلالی‌ها داد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین خبری که میلیچ به استقلالی‌ها داد

مدافع استقلال علاقمند است برگردد و دوباره برای این تیم بازی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هرویه میلیچ بازیکن کروات استقلال بعد از دیدار دربی بدون اینکه با باشگاهش هماهنگ کند ایران را ترک کرد. او حالا آماده بازگشت است. مددی مدیرعامل استقلال درباره آخرین وضعیت این بازیکن توضیحات تازه ای می دهد: «او از دی 98 پولی نگرفته بود و با تزریق منابع ما به تیم برگشت. بیش از بقیه بازیکنان به او پرداختی داشتیم چون خیلی عقب بودیم اما او بعد از بازی دربی ایران را ترک کرد و بدون اطلاع قبلی رفت. شایعه دوپینگ او هم کذب محض بود. حالا او اعلام آمادگی کرده که برمی گردد. در این شرایط کرونایی و تحریم، تأمین منابع مالی خیلی سخت است. باشگاه های پرسپولیس و استقلال مظلوم ترین باشگاه های ایران هستند، چون بالاترین هواداران (بالغ بر 70 میلیون نفر) را دارند اما اجازه دریافت یک ریال منابع دولتی را ندارند.»252 252

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین خبری که میلیچ به استقلالی‌ها داد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×