روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "چراغ سبز یک خارجی برای بازگشت به استقلال/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چراغ سبز یک خارجی برای بازگشت به استقلال/عکس

جیری ساناک، مربی سابق استقلال با انتشار عکسی برای این تیم ابراز دلتنگی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از جدایی فراز کمالوند از استقلال فرهاد مجیدی به دنبال اضافه کردن یک دستیار خارجی به کادر فنی تیمش است. از باشگاه استقلال خبر رسیده که یکی از مربیان مد نظر مجیدی و باشگاه استقلال ساناک دستیار سابق وینفرد شفر در این تیم است.حالا این مربی اهل چک با انتشار یک استوری به نوعی برای بازگشت به استقلال چراغ سبز نشان داده است. ساناک با انتشار عکسی از قهرمانی استقلال در جام حذفی برای این تیم ابراز دلتنگی کرده است. استقلال سه سال پیش و در ۱۴ اردیبهشت ۹۷ با مربیگری شفر موفق شد در خرمشهر قهرمان جام حذفی شود.252 252

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چراغ سبز یک خارجی برای بازگشت به استقلال/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×