روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت کاپیتان استقلال جدی نیست" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصدومیت کاپیتان استقلال جدی نیست

ورزش سه نوشت:مصدومیت کاپیتان استقلال به حدی نیست که نتواند مقابل نفت آبادان به میدان برود.

وریا غفوری کاپیتان آبی های پایتخت در دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در جام حذفی با مصدومیت روبه رو شد و در تمرینات روزهای گذشته تیمش نیز شرکت نکرد.کاپیتان استقلال زیر نظر کادر پزشکی مشغول طی کردن دوران نقاهت است اما مصدومیت او به حدی نیست که نتواند تیمش را همراهی کند. غفوری امروز هم در تمرین استقلال حضور پیدا می کند و کارش را انجام می دهد تا آماده مسابقه با نفت آبادان شود.البته این احتمال وجود دارد که فرهاد مجیدی بخواهد به کاپیتان تیمش فشار زیادی نیاید و او را مقابل نفت آبادان نیمکت نشین کند و اگر در نیمه دوم کار گره خورد او دقایقی به زمین برود.مساله ای که مشخص است غفوری در سفر به آبادان همراه استقلالی ها خواهد بود و با صلاحدید کادرفنی می تواند بازی کند.251 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصدومیت کاپیتان استقلال جدی نیست از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×