روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین ویژه برای کلین شیت با توپ تنیس/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین ویژه برای کلین شیت با توپ تنیس/عکس

حامد لک دروازه بان پرسپولیس تمرینات جالب و ویژه ای را پیش از سفر به به تبریز انجام داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس پس از شکست در ضربات پنالتی در دربی حذفی، تمام تمرکزش را معطوف به سه دیدار باقی مانده خودش در لیگ برتر کرده است. سه مسابقه ای که پرسپولیس را در لیگ برتر دست نیافتی تر کرده و آن ها را به گلات قهرمانی می رساند.حامد لک دروازه بان اول پرسپولیس در این فصل عملکرد خوبی از خود نشان داده و در بازی با استقلال نیز در طول صد و بیست دقیقه کلین شیت کرد و علاوه بر آن پنالتی ستاره استقلال را نیز مهار کرد اما مانع حذف شدن تیمش نشد.لک در سه بازی آینده نقش پر رنگی خواهد داشت و درخشش و کلین شیت های او در این سه بازی می تواند حکم قهرمانی پرسپولیس را امضا کند. لک با داوود فنایی تمرینات ویژه ای را انجام می داد و از توپ های کوچک تنیس در تمریناتش استفاده می کرد.توپ هایی با سایز خیلی کوچکتر از توپ فوتبال که شرایط تمرینی را کاملا سخت می کند و او را به چالش برای مهار آنها کشید تا لک از همیشه آماده تر برای دیدارهای حساس پیش رو باشد.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین ویژه برای کلین شیت با توپ تنیس/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×