روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آقای گل ایران به دنبال تاریخ‌سازی با هوادار" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای گل ایران به دنبال تاریخ‌سازی با هوادار

غلامرضا عنایتی با تیم هوادار به دنبال صعود تاریخی به لیگ برتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم هوادار با سرمربیگری رضا عنایتی فصلی فوق العاده را پشت سر گذاشت. آقای گل تاریخ لیگ برتر ایران که در ابتدای راه مربیگری هدایت قشقایی را برعهده گرفته بود، نتوانست با این تیم نتایج خوبی بگیرد و سپس راهی هوادار شد. مهاجم سالهای نه چندان دور استقلال حالا در شرف تاریخ سازی است و اگر بتواند شهرداری آستارا را شکست دهد می تواند لیگ برتری شود. عنایتی با هوادار تنها تیم بالای جدولی است که در هفته آخر در خانه بازی می کند و می تواند از شرایط میزبانی برای صعودشان به لیگ برتر استفاده کنند.مشروح این گزارش را اینجــــــــــــا بخوانید.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای گل ایران به دنبال تاریخ‌سازی با هوادار از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×