روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دریادار ایرانی: نداجا توان ساخت یگان‌های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را دارد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دریادار ایرانی: نداجا توان ساخت یگان‌های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را دارد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: امیر دریادار ایرانی با تأکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش توان ساخت و تولید یگان های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را داراست، گفت: این نیروی راهبردی، بسیار متحول شده است.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی از مجموعه صنعتی کارخانجات نداجا اظهار داشت: اقتدار دریایی به وجود آمده امروز، حاصل سال ها برنامه ریزی و تلاش تک تک اعضای مجموعه نیروی دریایی ارتش است.وی افزود: آموزش محور اصلی است که پایه ریزی آن در داخل کشور انجام شده است. ما امروزه به استقلال آموزشی دست پیدا کردیم و با عمل منظم و دقیق به آموزش های انجام شده و به روزرسانی اطلاعات آموزشی در بُعد علمی و تحقیقاتی می توانیم بگوییم که نیروی دریایی راهبردی ارتش بسیار متحول شده است.فرمانده نیروی دریایی ارتش نوسازی ها در این مجموعه را مرهون ترمیم و بازنگری زیرساخت های آموزشی عنوان کرد و گفت: امروزه مجموعه نیروی دریایی ارتش توان ساخت و تولید یگان های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را داراست و توجه به مسئله آموزش و بهینه سازی توان علمی، باعث افزایش ظرفیت این نیرو در صحنه صنعتگری شده است.دریادار ایرانی در پایان تأکید کرد: بحمدالله این نوسازی ها باعث خواهد شد که ما گام های بلندتری را در جهت اعتلای پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران در سرتاسر جهان برداریم و با اقتدار هرچه بیشتر در هر نقطه آبی جهان بتوانیم مأموریت خود را با سرافرازی به پایان برسانیم.23219

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دریادار ایرانی: نداجا توان ساخت یگان‌های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را دارد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×