روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "راه‌حل دو استقلالی برای سربازی نرفتن" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

راه‌حل دو استقلالی برای سربازی نرفتن

دو بازیکن استقلال که گفته می شد باید برای سربازی از این تیم جدا شوند معافیت تحصیلی می گیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیاوش یزدانی و حسین مرادمند که همچنان دانشجو هستند با استقلال قراردادند و برای آنکه قراردادهایشان در سازمان لیگ ثبت شود و بتوانند کارت بازی دریافت کنند نیازمند معافیت تحصیلی جدید هستند.البته این دوبازیکن آبی پوشان پایتخت مشکل خاصی برای دریافت معافیت تحصیلی جدید نخواهند داشت و با توجه به اینکه دوران دانشجویی را سپری می کنند، این موضوع برایشان حل خواهد شد.با دریافت برگه معافیت تحصیلی جدید نیز باشگاه استقلال برای دریافت کارت بازی آنها در لیگ برتر اقدام خواهد کرد و مشکل شان حل خواهد شد. بر این اساس این دو ستاره مشکلی برای همراهی استقلال در لیگ بیست و یکم نخواهند داشت.بیشتر بخوانید: رکورد عجیب نفت مسجدسلیمان با جدایی پورموسوی!253 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " راه‌حل دو استقلالی برای سربازی نرفتن از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×