روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی امشب به ایران بر می‌گردد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی امشب به ایران بر می‌گردد

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که پس از بازی مقابل الهلال در دبی مانده بود، امشب به تهران برمی گردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها بعد از بازی با الهلال و حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به ایران برنگشت و ترجیح داد چند روزی را در امارات استراحت کند.اما مجیدی یک روز بعد از استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی استقلال قرار است امشب به ایران برگردد تا پیگیر امور این تیم شود. گفتنی است احتمالا تمرین تیم استقلال از روز سه شنبه آغاز می شود تا آبی ها خود را آماده شروع دوباره بازی های لیگ برتر کنند.البته هنوز تکلیف مدیرعاملی تیم استقلال مشخص نشده و معلوم نیست آیا مدیر جدید این باشگاه با فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی ها ادامه می دهد یا نه.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی امشب به ایران بر می‌گردد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×