روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "چرا سرخابی‌ها خودشان درآمدزا نیستند؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا سرخابی‌ها خودشان درآمدزا نیستند؟

در چند سال اخیر هزینه های سرخابی های پایتخت از طریق قرارداد با کارگزار صورت گرفته تا این دو باشگاه بتوانند مشکلات اقتصادی خود را حل کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از سوالات مهمی که در خصوص پرسپولیس و استقلال پیش می آید این است که چرا مدیران سرخابی ها به سراغ بستن قرارداد با کارگزار می روند و خودشان درآمدزایی نمی کنند؟ دلیل این موضوع ناتوانی مدیرانی است که در این دو باشگاه مشغول به کار می شوند. آن ها ترجیح می دهند کارگزار مبلغی حاضر و آماده را در اختیار باشگاه بگذارد ولی در مقابل دیگر راه های درآمدزایی را می بندد. تیم های استقلال و پرسپولیس در چارت اداری خود اصلا بخش بازاریابی ندارند و هیچ کاری برای درآمدزایی انجام نمی شود. عمر حضور مدیران در این باشگاه هم به قدری کم است که حتی اگر برنامه ای داشته باشند هم نمی توانند آن را اجرایی کنند. روش های درآمدزایی مانند حق پخش تلویزیونی، فروش پیراهن، تاسیس فروشگاه های مختلف و فروش محصولات مرتبط با باشگاه، درآمدهای روز بازی و دیگر کارهای تبلیغاتی در این دو باشگاه کاملا نادیده گرفته شده و هیچ ابتکاری برای درآمدزایی وجود ندارد.در مورد حق پخش اگر مثلا تعداد هواداران پرسپولیس فقط 10 میلیون نفر در نظر گرفته شود و هر هوادار ماهیانه 10 هزار تومان برای تماشای مسابقات این تیم هزینه کند، در یک سال حداقل 1000 میلیارد از این راه برای هر باشگاه درآمد ایجاد می شود؛ البته که هواداران هر دو تیم بیش تر از این است!با این حال در ایران هنوز حق پخش تلویزیونی پرداخت نمی شود و صدا و سیما زیر بار پرداخت حق پخش به صورت کمل نرفته است. از طرفی مدیران دو باشگاه هم وقتی بحث درآمدزایی به میان می آید فقط می گویند حق پخش داده نمی شود و هیچ تلاشی برای استفاده از روش های جایگزین نمی کنند.در واقع قرارداد با کارگزار علی رغم تزریق مبالغ مناسب به استقلال و پرسپولیس راه درآمدزایی های جانبی را برای این دو باشگاه بسته و فقط باعث می شود مدیران دو باشگاه مبلغی آماده در اختیار داشته باشند و صرفا مسئولیت هزینه کردن آن بر عهده شان باشد.گزارش کامل را اینجا بخوانید253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا سرخابی‌ها خودشان درآمدزا نیستند؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×