روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیام آیت‌الله‌ مظاهری درباره بمب‌گذاری در مسجد شیعیان قندوز" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام آیت‌الله‌ مظاهری درباره بمب‌گذاری در مسجد شیعیان قندوز

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مظاهری «مدّظلّه العالی» در پی فاجعۀ تروریستی در مسجد جامع شیعیان سیدآباد در قندوز افغانستان پیامی صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن پیام به این شرح است:بِسْمِ‏ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏قال الله تَبارَک و تَعالی: «وَ لَا تَحْسَبَنَّ الله غَافِلًا عَمَّا یَعْمَلُ الظَّالِمُونَ»فاجعۀ دردناک تروریستی در مسجد جامعِ شیعیان سیدآباد در قندوز افغانستان که روز گذشته و به هنگام برپایی نماز جمعه رخ داد و طیّ آن صدها انسان بی دفاع در خاک و خون کشیده شدند، دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. ملّت مظلوم افغانستان به ویژه شیعیان ستمدیدۀ این کشور قریب نیم قرن است که در محاصرۀ ظلم آشکاری که محصول همدستی گروه های افراطی و تکفیری خصوصاً فرقۀ ضدّ انسانی داعش و اسلاف آنان با بیگانگان مستکبر و ستمکار است، گرفتار مصائب و ابتلائات اسفناک شده اند و بی شک تنها راه نجات این ملّت مظلوم و مقاوم، شکل گیری یک دولت فراگیر با مشارکت واقعی همۀ اقوام و مذاهب و مبتنی بر خواست و رأی حقیقی مردم برای دستیابی به استقلال و امنیّت و به دور از هرگونه تبعیض و تعصّب و فرقه گرایی است.مجامع بین المللی مدّعی حقوق بشر و دولت ها و ملت های مسلمان نباید در قبال این جنایات بزرگ ضدّ بشری ساکت بمانند، بلکه باید برای پایان دادن به این گونه فجایع ضدّ انسانی چاره اندیشی نمایند.از خداوند تعالی نجات مردم ستمدیدۀ افغانستان و شیعیان بی پناه آن کشور را از شرّ اشرار و بیگانگان مسألت کرده و برای شهدای فاجعه مولمۀ اخیر، علوّ درجات و برای داغ دیدگان و مصیبت زدگان، صبر و تسلّا و اجر و رهایی خواستارم. وَ لَاحَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلّا بِالله الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ.حسین المظاهری۱۷ / مهرماه / ۱۴۰۰۲ / ربیع الأول / ۱۴۴۳23231

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام آیت‌الله‌ مظاهری درباره بمب‌گذاری در مسجد شیعیان قندوز از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×