روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "توقف پرگل استقلال مقابل پیکان" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توقف پرگل استقلال مقابل پیکان

تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی مقابل پیکان تهران متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه پیکانشهر به مصاف تیم پیکان تهران رفت که این مسابقه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.ارسلان مطهری در دقیقه ۴۳ با یک شوت زمینی گل استقلال را به ثمر رساند.گل دوم استقلال را آرمان رمضانی با یک ضربه سر به ثمر رساند. علی کوشکی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۰ و محمد حسین فلاح در دقیقه ۶۸ برای پیکان گلزنی کردند. ترکیب اولیه استقلال در این مسابقه به این شرح بود: سید حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سبحان خاقانی، سعید مهری، مهدی مهدی پور، بابک مرادی، آرش رضاوند، امین قاسمی نژاد و ارسلان مطهریدر نیمه دوم رشید مظاهری، وریا غفوری، فردین رابط و آرمان رمضانی به جای حسین حسینی، بابک مرادی، ارسلان مطهری و امین قاسمی نژاد وارد ترکیب استقلال شدند.سینا خادمپور به جای مرادمند و متین کریم زاده به جای سبحان خاقانی وارد زمین شدند. احمد موسوی و محمد جواد به آفرین در دقیقه ۷۶ به جای رضاوند و عارف آقاسی وارد زمین شدند.استقلال در اولین بازی لیگ برتر روز ۲۸ مهر ساعت ۱۸ به مصاف هوادار تهران خواهد رفت.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توقف پرگل استقلال مقابل پیکان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×