روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ساروی طلای جهانی صید کرد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساروی طلای جهانی صید کرد

محمدهادی ساروی در فینال رقابت های جهانی کشتی فرنگی پیروز شد و به مدال طلا رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در وزن ۹۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی دارنده مدال برنز المپیک در فینال به مصاف جورج زوک از مجارستان رفت و با پیروزی 3 بر یک مقابل این حریف اولین طلای ایران را در این رقابت ها کسب کرد.ساروی در دیدار نیمه نهایی مقابل نیکولوز کاخلاشویلی کشتی گیر گرجستانی الاصل از ایتالیا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید و اولین فینالیست ایران در این رقابت ها نام گرفت. ساروی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس برابر آرتور سرگسیان از روسیه ۶ بر ۴ پیروز شد. وی در ادامه ملیا از گرجستان را ۹ بر یک برد و راهی نیمه نهایی شد.بیشتر بخوانید: توقف پرگل استقلال مقابل پیکان253 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساروی طلای جهانی صید کرد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×