روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی: سه بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می‌شوند" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی: سه بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می‌شوند

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال درباره اضافه شدن چند بازیکن خارجی و روزبه چشمی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره مدیریت جدید باشگاه و مسائل مختلف تیم توضیحاتی را ارائه داد.- شرایط فعلی باشگاه را چطور ارزیابی می کنید؟کاری که باشگاه استقلال در سال های گذشته نتوانست انجام دهد را آقای آجورلو ظرف ۱۰ روز انجام دادند و امروز هم به من خبر دادند که تیم استقلال دارای یک زمین تمرین خیلی خوب شده است که جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنم. همچنین واقعا لازم است که از زحمات آقای نصیری یاد کنم که به صورت شبانه روزی پیگیر کارهای تیم هستند. نکته بعدی اینکه می خواهم از بازیکنانم بابت اخلاق و شرافت شان در ماه های گذشته تشکر کنم. آن ها سختی های زیادی را تحمل کردند ولی با تمام وجود در خدمت تیم بودند. ما در طول نیم فصل دوم فصل گذشته از زمین تمرین خوب محروم بودیم و البته دریافتی خاصی هم نداشتیم ولی بازیکنان با تمام وجود برای استقلال جنگیدند و این برای من خیلی قابل ارزش است.- نظرتان راجع به جدایی برخی از بازیکنان استقلال چیست؟به عنوان سرمربی نمی توانم فراموش کنم که در سه - چهار بازی آخر فرشید اسماعیلی با وجود مصدومیت برای استقلال بازی کرد. استقلال خانه امثال او، محمد نادری و مسعود ریگی است و برای آنها آرزوی بهترین ها را دارم.- خیلی از هواداران دوست دارند بدانند که وضعیت جذب بازیکنان جدید به کجا رسید. ما سه بازیکن خارجی جذب می کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می شوند. سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالا به جمع ما اضافه خواهد شد.- به عنوان صحبت پایانی، با وجود تغییرات مدیریتی رخ داده، آیا نسبت به آینده خوشبین هستید؟از موقعی که آقای آجورلو به استقلال آمده اند با انرژی و اعتماد به نفس بیشتر کار می کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب و مقتدر و پر تلاش می تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق رخ داده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی گیریم و همه بازی ها برای ما سخت است.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی: سه بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می‌شوند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×