روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "اولین تصویر از روزبه چشمی در لباس استقلال/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین تصویر از روزبه چشمی در لباس استقلال/عکس

روزبه چشمی مدافع جدید تیم فوتبال استقلال در محل تمرین امروز این تیم حضور یافت و با آبی پوشان تمرین کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ امروز (دوشنبه) در مجموعه صنایع دفاع در نوبنیاد برگزار شد.* با توجه به قرارداد استقلال با صنایع دفاع، استقلالی ها پس از دو سال بار دیگر به این مجموعه بازگشتند. باشگاه استقلال کلیپ کوتاهی از وضعیت چمن مجموعه صنایع دفاع منتشر و اعلام کرد این زمین از جمله زمین های باکیفیت تهران است.* سیاوش یزدانی، امیرحسین حسین زاده و سبحان خاقانی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی بزرگسال و امید غایب بودند.* روزبه چشمی، مدافع استقلال که روز گذشته با امضای قرارداد یک ساله به این تیم پیوست، در تمرین امروز حضور یافت و مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان قرار گرفت.* در این جلسه تمرینی بازیکنان بعد از گرم کردن و کار روی تشک، به کارهای سرعتی مشغول شدند. بخش اصلی این جلسه تمرینی را فوتبال درون تیمی در نیمه زمین با نظارت فرهاد مجیدی تشکیل داد.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین تصویر از روزبه چشمی در لباس استقلال/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×