روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نسخه پاشازاده برای بحران بزرگ استقلال" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نسخه پاشازاده برای بحران بزرگ استقلال

استقلال احتمالا محکوم به پرداخت غرامتی سنگین به پادوانی می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از بزرگترین نگرانی های باشگاه استقلال محکومیت در پرونده پادوانی است. او در بازی این تیم قطع نخاع شد و نمی تواند فوتبال بازی کند. چند سالی است که پادوانی روی ویلچر می نشیند. این بازیکن به خاطر بی توجهی مسئولان استقلال از آنها در فیفا شکایت کرده و مسئولان این باشگاه پیش بینی می کنند 9 میلیون دلار برایشان غرامت بریده شود. مهدی پاشازاده کاپیتان اسبق استقلال که خودش نزدیک بود به خاطر مصدومیت در آلمان از فوتبال خداحافظی کند، توضیح شفافی در این زمینه می دهد و می گوید: «این مشکل به راحتی در فوتبال ما قابل حل است. در فوتبال حرفه ای شما علاوه بر بیمه اجتماعی یک بیمه حرفه ای هم دارید که مربوط به بازیگری تان می شود. درصد بیمه اش بالاست ولی کاملا ارزش دارد و هم به نفع بازیکن است و هم به نفع باشگاه. به نظر من در ماجرای پادوانی مقصر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستند. من چند سال قبل این طرح را در سازمان لیگ مطرح کردم و گفتم بیمه را اجباری کند. طرحش را نوشتم و حتی شرکت بیمه هم معرفی کردم. قانون آن کاملا مشخص است. حقوق بازیکن مصدوم را تا هفته ششم باشگاه می دهد و بعد از آن به عهده شرکت بیمه است. چرا بازیکنی مثل دیاباته 34 هفته برای استقلال بازی نمی کند و باید حقوق کاملش را بگیرد؟ اگر این بیمه وجود داشت، دیگر استقلال ضرر نمی کرد. همین الان اگر پول شیخ را ندهند او هم شکایت می کند.»پاشازاده ادامه می دهد: «در آلمان در 9 ماه دو بار رباط صلیبی پاره کردم. پزشکان گفتند دیگر نمی توانم فوتبال بازی کنم. شرکت بیمه به من گفت یک میلیون دلار به تو به عنوان حق کار افتادگی به تو می دهیم. من اما قبول نکردم چون باید فوتبال را کنار می گذاشتم. اتفاقا ماندم و بازی هم کردم. برای پادووانی هم اگر بیمه ای وجود داشت، دیگر این مشکلات برای استقلال رخ نمی داد. حق اوست پول بگیرد. پادوانی در استقلال مصدوم شد. اگر حق و حقوقش را به موقع می دادند این مشکلات به وجود نمی آمد.» 252 252

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نسخه پاشازاده برای بحران بزرگ استقلال از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×